| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-720 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Slimme vingerafdruk deur slot voor schuifdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid, enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
| Installatietype | Oppervlakte gemonteerd |
| Naam van het product | Hotel sleutelkaart slotjes |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deurknop |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Bluetooth/tuya |
| Materiaal | Zinklegering |
| Naam | Slim slot vingerafdrukhangslot |
|---|---|
| Materiaal | Het slotlichaam van de zinklegering |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Kleur | Zilver/Zwarte |
| Ontgrendelen | Vingerafdrukhangslot |