| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-720 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | TZamyk drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Waga | 1,5 KG |
| Port | Shenzhen \ Guangzhou |
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny odcisk palca klamki do drzwi |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | bluetooth/tuya |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa | / / Smart Lock / / Zamek odcisku palca / |
|---|---|
| Materiał | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | srebrny/czarny |
| Odblokuj sposób | Kłódka na odcisk palca |