| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Digital Rim Lock Automatic Door Lock For Home |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver, Black |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E30 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E188 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.3~6.5V |
| Name | Fingerprint Password Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Color | Black |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Application | Hotel, School, Government Etc |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |