| Nazwa | Wi-Fi Inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-518(E8) |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Przesuwne zamki do drzwi drewnianych |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Waga | Około 3,5 kg |
| Nadaje się do | Apartament Domowy hotel |
| Nazwa | Inteligentna blokada hasła odcisku palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | dom/biuro/szkoła/mieszkanie |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek drzwi klawiatury |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | Bluetooth |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Odblokuj metodę | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + TUYA APP |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentny odcisk palca klamki do drzwi |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | bluetooth/tuya |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| zasilacz | Bateria litowa |