| Ονομασία | Η έξυπνη κλειδαριά πόρτας με δακτυλικό αποτύπωμα Wifi |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Τριχωτές ξύλινες κλειδαριές πόρτας |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Βάρος | Περίπου 3.5kgs |
| Κατάλληλο για | Εγχώριο ξενοδοχείο διαμερισμάτων |
| Ονομασία | Πιστοποιητικό δακτυλικού αποτυπώματος έξυπνο κλειδί |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | σπίτι/γραφείο/σχολείο/διαμέρισμα |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | Bluetooth |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | το δακτυλικό αποτύπωμα του ημιαγωγού + MFcard + κωδικό πρόσβασης + κλειδί + TUYA APP |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ακτινογραφία έξυπνου πόρτου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | Bluetooth/tuya |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |