| Name | Hotel Style Door Security Lock |
|---|---|
| Product Name | ELA Home Electronics Rfid Hotel Door Locks Hotel Style Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Mortise | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Color | Silver,black |
| Product Name | Tuya Apartment Electronic Anti-theft Password Fingerprint Smart Lock |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Product Name | Biometric Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Gold\sliver\black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Name | Residential Fingerprint Lock |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Product Name | ELA Home Electronics Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Power Supply | 4 AA Battery |
|---|---|
| Door Thickness | 35-75mm |
| Mortise | 60*70mm |
| Emergency Supply | Tye-c Emergency Service |
| Color | Black |
| Product Name | RFID Hotel Door Locks |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Apartment |