| Nazwa | Zamek bezpieczeństwa do drzwi w stylu hotelowym |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi hotelowych ELA Home Electronics Zamek do drzwi hotelowych w stylu rfid |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Zmordować | 250*85mm/280*85mm/300*85mm |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny |
| Nazwa produktu | Tuya mieszkanie elektroniczne hasło przeciw kradzieży odciski palców inteligentny zamek |
| Waga | około 3 kg |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny + hasło + odcisk palca |
| Materiał | PMMA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Użycie | reklama |
| Nazwa produktu | Stojak akrylowy |
| Zastosowanie | Sklepy detaliczne |
| Nazwa produktu | Biometryczny inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | złoto\sliver\czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa | Zamknięcie odcisków palców |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Nazwa produktu | Elektronika domowa ELA Cyfrowy inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Zamki drzwiowe RFID w hotelach |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | SDK |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Apartament |