| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
|---|---|
| Communication Interface | RFID |
| Frequency | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Customized Support | Software Reengineering |
|---|---|
| Max. Current | 16A |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Max. Voltage | AC220V/110V |
|---|---|
| Mechanical Life | 10 Years |
| Material | ABS |
| Certificate | CE/ISO9001 |
| Color | Brown/Black |
| Product Name | RFID Smart Card |
|---|---|
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Size | 85.5*54mm |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Construction | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation | Brush |
| Usage | Car |
| Protect Feature | Drip-proof |
| Efficiency | IE 1 |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
| Application | Apartment |
| Material | Aluminum Alloy |