| Adı | Otel Tarzı Kapı Güvenlik Kilidi |
|---|---|
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronikleri RFID otel kapı kilitleri otel tarzı kapı kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Gümüş |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Öldür | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Malzeme | PMMA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kullanımı | reklam |
| Ürün Adı | Akrilik Teşhir Standı |
| Uygulama | Perakende Mağazalar |
| Ürün Adı | Biyometrik Akıllı Otel Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar\otel |
| Renk | Altın \ gümüş \ siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Adı | Konut parmak izi kilidini |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronik Dijital Akıllı Kilitli Kapı |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | RFID Otel Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | SDK |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Daire |