| Ονομασία | Ασφαλιστική κλειδαριά πόρτας στυλ ξενοδοχείου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ELA Home Electronics κλειδαριές θυρών ξενοδοχείων |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Σκοτώστε | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Tuya έξυπνη κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων κωδικού πρόσβασης διαμερισμάτων ηλεκτρονική αντικλεπτι |
| Βάρος | περίπου 3 κλ |
| Ανοίξτε το δρόμο | Κάρτα + Μηχανικό Κλειδί + κωδικό πρόσβασης + δακτυλικό αποτύπωμα |
| Υλικό | PMMA |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Διαφήμιση |
| Ονομασία προϊόντος | Ακρυλική στάση επίδειξης |
| Εφαρμογή | Λιανικά καταστήματα |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομετρική κλειδαριά ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | διαμερίσματα\ ξενοδοχεία |
| Χρώμα | Χρυσό\χάλκινο\μαύρο |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Ονομασία | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική οικιακή συσκευή ELA Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα θυρών ξενοδοχείων RFID |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | SDK |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |