| Ağ | SDK |
|---|---|
| Ürün Adı | Otel Anahtarsız Giriş Kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-720 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Ürün Adı | Tuya Zigbee Akıllı Kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş / Siyah / Altın |
| Adı | Elektronik Anahtarsız Kapı Kilidi |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | asma kilit |
| Renk | Gümüş altın |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Ürün Adı | Parmak izi şifresi Kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |