| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50 C/C gömme |
| Ürün Adı | TTlock Kapı Kilit |
|---|---|
| Uygulama | Otel/apartman/ofis/okul/hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Gömme seçeneği | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Pil Boyutu | 26500 |
|---|---|
| Şarj oranı | 100% |
| deşarj oranı | %99 |
| Garanti | 3 ay, 12 ay |
| Uygulama | ev Aletleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-512 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Uygulama | Ofis odası |
| Ürün Adı | Parmak izi Küçük tek dilli kilit vücut Kapı kilit |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Adı | Parmak izi biyometrik kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-515 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E186-Ş |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-592 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E06 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |