| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 50*50 C/C |
| Nazwa produktu | TZamyk drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Rozmiar baterii | 26500 |
|---|---|
| Współczynnik ładowania | 100% |
| Szybkość rozładowania | 99% |
| Gwarancja | 3 miesiące, 12 miesięcy |
| Zastosowanie | sprzęt AGD |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Biuro |
| Nazwa produktu | Odcisk palca Mały zamek z pojedynczym językiem. Zamek drzwi |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Nazwa | Biometryczny zamek drzwiowy z odciskiem palca |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E186-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-592 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E06 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Operacja Temperatura | -20℃~80℃ |