| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 50*50 C/C θανάτωση |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα πόρτας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/διαμερίσματα/γραφείο/σχολείο/κυβέρνηση κλπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος μπαταριών | 26500 |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης | 100% |
| Το ποσοστό απαλλαγής | 99% |
| Εγγύηση | 3 μήνες, 12 μήνες |
| Εφαρμογή | Εγχώριες συσκευές |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραφείο / δωμάτιο |
| Ονομασία προϊόντος | Ακτινογραφία Μικρή κλειδαριά με μία γλώσσα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Ονομασία | Βιομετρική κλειδαριά πόρτας με δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-515 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε186-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-592 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E06 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~80℃ |