| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Product Name | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Application | Hotel/apartments/office/school/ Government Etc |
| Color | Silver,Black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Battery Size | 26500 |
|---|---|
| The Charging Ratio | 100% |
| The Discharge Rate | 99% |
| Warranty | 3 Months, 12 Months |
| Application | Home Appliances |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-512 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Application | Office / Room |
| Product Name | Fingerprint Small Single Tongue Lock Body Door Lock |
| Color | Black |
| Material | Zinc Alloy |
| Name | Fingerprint Biometric Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E186-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-592 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E06 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~80℃ |