| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Elektronik parmak izi kapı kilidi |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire |
| Adı | Konut Elektronik Kilit |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-720 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-518(E8) |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50 C/C gömme |