| Ürün Adı | Tuya Zigbee Akıllı Kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-551 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Adı | Konut parmak izi kilidini |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Ürün Adı | parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı, Bakır kapı |
|---|---|
| Kilitlenme yolu | 3D yüz+APP+Parmak izi+Şifre+IC kartı+Anahtar |
| Opsiyonel özellikler | 3D yüz/Kedi gözü |
| İsteğe bağlı ağ | Wifi |
| UYGULAMA | Tuya Akıllı UYGULAMA |
| Ürün Adı | Tuya parmak izi kilidini. |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire\ev |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Adı | Bluetooth Akıllı Kapı Kilitli |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |