| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 50*50 C/C mortise |
| Naam van het product | TTlock Door Lock |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid, enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Batterijgrootte | 26500 |
|---|---|
| De het laden verhouding | 100% |
| Het lossingstarief | 99% |
| Garantie | 3 maanden, 12 Maanden |
| Toepassing | Huistoestellen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Toepassing | Kantoor / kamer |
| Naam van het product | Van het het slotlichaam van de vingerafdruk Klein enig tong de Deurslot |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Zinklegering |
| Naam | Biometrisch deur slot met vingerafdruk |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-515 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E186-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-592 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E06 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~80℃ |