| Ürün Adı | Parmak izi şifresi Kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H109-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
|---|---|
| Renk | gümüş, siyah |
| Ürün Adı | Tuya daire elektronik hırsızlık önleme şifresi parmak izi akıllı kilit |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Ürün Adı | Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| türü | Akıllı Apartman Kilidi |
| Adı | 3 boyutlu yüz parmak izi kapı kilidi |
| Paneller | Alüminyum alaşımı, galvanik, sıradan laminasyon |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar+TUYA |
| Uygulama | Daire, ev, konut |
| Ürün Adı | Akıllı Parmak İzli Kapı Kilidi |
| Gömme seçeneği | 24*240 ÖN GÖVDE 60*68 GÖMME |
| Ürün Adı | Akıllı parmak izi sürükleyici kapı kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | Sürgülü kapı için akıllı elektronik manyetik parmak izi şifre kilidi |
| Ürün Adı | Elektronik Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 50*50 C/C gömme |