| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | Sürgülü kapı için akıllı elektronik manyetik parmak izi şifre kilidi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-760 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Adı | Ev İçin Akıllı Biyometrik Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Ürün Adı | Güvenlik Akıllı Kapı Kilit Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Adı | RFID Güvenlik Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | asma kilit |
| Renk | Gümüş / Altın / siyah |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| türü | Tuya Akıllı Parmak izi kilitli |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar + WIFI + Uzak |
| Ürün Adı | Akıllı kilitli ön kapı parmak izi |
| Uygulama | Daire |
| Ürün Adı | Tuya parmak izi kilidini. |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire\ev |
| Renk | Siyah gümüş |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Adı | Bluetooth Akıllı Kapı Kilitli |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |