| Sieć | SDK |
|---|---|
| Nazwa produktu | Hotelowe zamki bezkluczykowe |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-720 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek Tuya Zigbee |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebro / Czarne / Złote |
| Nazwa | Elektroniczny zamek do drzwi bezkluczykowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrne złoto |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny |
| Nazwa produktu | Tuya mieszkanie elektroniczne hasło przeciw kradzieży odciski palców inteligentny zamek |
| Waga | około 3 kg |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny + hasło + odcisk palca |
| Nazwa produktu | Odcisk palca hasło zamek drzwiowy |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |