| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Biuro |
| Nazwa produktu | Odcisk palca Mały zamek z pojedynczym językiem. Zamek drzwi |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 |
| Nazwa | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Kolor | Czarny/złoty/srebrny |
| Zastosowanie | dom/biuro/szkoła/mieszkanie |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Odblokuj sposób | Karta RFID/klucz/odcisk palca/hasło |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Sieć | WiFi |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | Złoty |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektroniczny blokadór odcisków palców |
| zasilacz | 4 baterie AA |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Cechy szczególne | Wodoodporny / Odporny na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny | RFID |
| Częstotliwość | 134,2 kHz, 13,56 MHz |
| Materiał | PVC |
| Zastosowanie | System kontroli dostępu |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi z odciskiem palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |