| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-515 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα / Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/Διαμερίσματα/Υπηρεσία/Σχολείο/Κυβερνητική Υπηρεσία κλπ. |
| Χρώμα | Μαύρο / Ασημένιο / Χρυσό / Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος αποκλεισμού | Card+Mechanical κλειδί |
| Πιστοποίηση | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Ονομασία | Έξυπνη πόρτα ασφαλείας σπιτιού |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομασία | Πατήστε Τραβήξτε κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία | Ασφαλιστική κλειδαριά πόρτας στυλ ξενοδοχείου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ELA Home Electronics κλειδαριές θυρών ξενοδοχείων |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| Μέγιστο ρεύμα | 40 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση | 240 |
| Μηχανική ζωή | 5 |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνος διακόπτης Wifi |
| Λειτουργία | Εναλλακτικός διακόπτης τοίχου φωτός με πίνακα αφής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-551 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |