| Ονομασία | Η έξυπνη κλειδαριά πόρτας με δακτυλικό αποτύπωμα Wifi |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα/σπίτι |
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-515 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πλαισίων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-518(Ε8) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4AA μπαταρία |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Δίκτυο | WiFi |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 24*240 θανάτωση |
| Μηχανή | Υψηλή επιφάνεια από ακρυλικό |
| Ονομασία | Έξυπνη κλειδαριά χωρίς κλειδί με βιομετρικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | Ακτινογραφία ημιαγωγού + MFcard + κωδικός πρόσβασης + κλειδί + TUYA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Η έξυπνη κλειδαριά του Tuya APP |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε186-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Δραστηριακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-592 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |