| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E20 |
| Naam van het product | Slimme gezichtsherkenning deur slot |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E06 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~80℃ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-30 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam | Elektronisch slot voor woningen |
|---|---|
| Open Methode | wachtwoord + sleutel |
| Stroomvoorziening | 4 aa-Batterij |
| Deurdikte | 3575mm |
| Deeltjes | 60*70mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Materiaal | Roestvrij staal / aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid/etc. |
| Kleur | Zwart/Zilver/Goud/Aangepast |
| Ontgrendeling methode | Card+Mechanical Sleutel |
| Certificering | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-556 |
| Stroomvoorziening | 4AAA-batterij |
| Operatietemperatuur | -20℃~55℃ |
| Naam van het product | Smart digitale slot deur |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Materiaal | Zinklegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Levertijd | 30-35 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Modelnummer | E-561 |
| Document | Productenbrochure PDF |