| Product Name | Electric Door Lock For Home |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 35-55mm |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Product Name | Automatic Biometric Tuya Fingerprint Lock Glass Door Smart Lock |
| Application | Apartment\home |
| Product Name | Glass Door Smart Lock For Sliding Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Material | SUS304 Mortise,aluminum Alloy |
| Suitable For | Widely |
| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Type | Smart Home Fingerprint Lock |
| Application | Apartment\home |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Product Name | Electric Smart Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Rim Lock Glass Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Name | Smart Home Fingerprint Lock |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |
| Product Name | Key Lock Fingerprin |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |