| Nazwa produktu | Inteligentny śluz odcisków palców |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Prędkość | <0,5 s |
| Nagły wypadek | Zasilacz USB |
| Współczynnik awaryjności | <0,5% |
| Władza | 2500 mAh bateria litowo-jonowa |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Termin płatności | PayPal |
| Materiał | Plastikowy |
| MOQ | 100 |
| Sieć | WiFi |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi z funkcją rozpoznawania palców |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 60*68 |
| Silnik | Powierzchnia akrylowa |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E30 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | SDK |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi wpuszczany w standardzie amerykańskim ELA |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kluczowe słowa | Kluczyk samochodowy |