| Ürün Adı | Akıllı parmak izi kapı kilidi konut |
|---|---|
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Daire\ev |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Hız | <0,5sn |
| Acil Durum | USB güç kaynağı |
| Başarısızlık oranı | <%0,5 |
| Güç | 2500mAh lityum iyon pil |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-512 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Ödeme koşulu | Paypal |
| Malzeme | plastik |
| MOQ | 100 |
| Ağ | Kablosuz internet |
|---|---|
| Ürün Adı | Parmak Tanıma Kapı Kilitleri |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Gömme seçeneği | 60*68 gömme |
| Motor | Akrilik yüzey |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E5 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E30 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-590-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | SDK |
| Ürün Adı | ELA Amerikan Standardı Gömme Akıllı Şifreli Kapı Kilidi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Anahtar Kelimeler | Araba anahtarı |