| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ταχύτητα | <0> |
| Έκτακτη ανάγκη | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος USB |
| Ποσοστό αποτυχίας | <0> |
| Δύναμη | 2500mAh μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Προθεσμία πληρωμής | PayPal |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τροποποιημένο | 100 |
| Δίκτυο | WiFi |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωτήρες πόρτας αναγνώρισης δακτύλων |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 60*68 θνησιμότητα |
| Μηχανή | Υψηλή επιφάνεια από ακρυλικό |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | SDK |
| Ονομασία προϊόντος | ELA American Standard Mortise έξυπνη κωδική λέξη κλειδαριά πόρτας |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Αντικαταστήστε τη βασική περίπτωση αυτοκινήτων |
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Κλειστές λέξεις | Κλειδί αυτοκινήτου |