| Naam van het product | Intelligente vingerafdruk deur slot residentiële |
|---|---|
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Voor | Wijd Gebruik |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Versnelling | <0> |
| Noodsituatie | USB-voeding |
| Mislukkingspercentage | <0> |
| Kracht | Li-ionbatterij van 2500 mAh |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Betalingsduur | PayPal |
| Materiaal | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Netwerk | Wifi |
|---|---|
| Naam van het product | Vingerherkenning deursloten |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 mortise |
| Motor | Acryloppervlak |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E5 |
| Type deur | Houten deuren, staaldoren |
| Netwerk | WIFI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-590-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | SDK |
| Naam van het product | ELA American Standard Mortise Smart Password Door Lock |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Sleutelwoorden | Autosleutel |