| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Güvenlik manyetik elektronik anahtarsız parmak izi ahşap çekmece kilidi |
| Uygulama | Ev / Ofis / Otel |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Uygulama | Daire\ev |
| İçin uygun | Yaygın Kullanım |
| Yolun kilidini aç | Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Ağ | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Dolap Kilidi |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Anahtar kilit parmak izi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Güç kaynağı | 4 AA Pil |
| Öldür | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Ürün Adı | Akıllı dijital kilitli kapı |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kilit Açma Yöntemi | şifre + anahtar |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-75mm |
| Öldür | 60*70mm |
| Acil durum kaynağı | Tye-c acil servis |
| Renk | Siyah |
| türü | Parmak izi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş |
| Teslim süresi | 30-35 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Model numarası | E-561 |
| Belge | Ürün Broşürü PDF |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E10-Ş |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |