| Nazwa produktu | Inteligentny zamek Tuya Zigbee |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-551 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa | Zamknięcie odcisków palców |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek na odcisk palca |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| APLIKACJA | Inteligentna aplikacja Tuya |
| Nazwa produktu | Tuya, odciski palców. |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie/dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa | Inteligentny zamek do drzwi Bluetooth |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |