| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy zamek do drzwi TTLock |
| Kolor | Czarny / Srebrny |
| Nadaje się do | Szeroko |
| funkcja | Wielofunkcyjny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E7 |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy 3D |
| Odblokowanie | Telefon + Twarz + Odcisk palca + Hasło + Karta + Klucz |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Inteligentne odciski palców Zamek drzwiowy do drzwi przesuwnych |
| Materiał | Wpust SUS304, stop aluminium |
| Nadaje się do | Szeroko |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca półprzewodnika + MFcard + hasło + klucz + aplikacja TUYA + monitor |
| Zastosowanie | Apartament |
| Nazwa produktu | cenę smart lock |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |