| Cechy szczególne | Wodoodporny / Odporny na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny | RFID |
| Częstotliwość | 134,2 kHz, 13,56 MHz |
| Materiał | PVC |
| Zastosowanie | System kontroli dostępu |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Dostosowane wsparcie | Reinżynieria oprogramowania |
|---|---|
| Max. Maks. Current Aktualny | 16A |
| Maks. Napięcie | AC220V/110V |
| Życie mechaniczne | 10 lat |
| Materiał | ABS |
| Maks. Napięcie | AC220V/110V |
|---|---|
| Życie mechaniczne | 10 lat |
| Materiał | ABS |
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Kolor | Brązowo-czarny |
| Nazwa produktu | Karta inteligentna RFID |
|---|---|
| Cechy szczególne | Wodoodporny / Odporny na warunki atmosferyczne |
| Materiał | PVC |
| Zastosowanie | System kontroli dostępu |
| Wielkość | 85,5 * 54 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Budowa | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Komutacja | szczotka |
| Użycie | Samochód |
| Funkcja ochrony | kroploszczelny |
| wydajność | czyli 1 |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Nazwa produktu | System cyfrowego zamykania drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Rodzaj | Inteligentna domowa blokada linii papilarnych |
| Nazwa produktu | Zamknięcie obręczy |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stopy aluminium |