| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαγνητική ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί δακτυλικά αποτυπώματα ξύλινη κλειδαριά συρτάρι |
| Εφαρμογή | Σπίτι/γραφείο/ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωμένο με κωδικό πρόσβασης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Μοντέλο | 40120mm |
| Δίκτυο | wifi, IP, SDK |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά γραφείου |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Ακροακτύλιο κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 38-70 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Σκοτώστε | 250*85mm / 280*85mm / 300*85mm |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη ψηφιακή πόρτα κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Τεχνική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 30-35 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-561 |
| Έγγραφο | Βιβλίο του προϊόντος PDF |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε10-SH |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |