| Naam | Intelligent vingerafdrukluis |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 C/C mortise |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Slaapkamer vingerafdruk deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid, enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 C/C mortise |
| Naam van het product | Tuya APP slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| Toepassing | Appartement, woning |
| Opsie voor de doodstraf | 24*240 mm Mortion 60*68 mm MORTISE |
| Naam van het product | Glijdeur slim slot |
|---|---|
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Materiaal | SUS304 mortise, aluminiumlegering |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Garantie | 2 jaar |
| MOQ | 100 sets |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-H106 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Operatietemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis |
| Productnaam | Slimme vingerafdruk deur slot |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor | Wijd Gebruik |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Wifi vingerafdruk deur slot |
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid, enz. |
| Opsie voor de doodstraf | 60*68 C/C mortise |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
|---|---|
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Slimme vingerafdruk deur slot voor schuifdeur |
| Materiaal | SUS304 mortise,aluminiumlegering |
| Voor | Wijd |