| Ειδικά χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε/στεγανός |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RFID |
| Συχνότητα | 134.2KHZ, 13.56mhz |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα με κάρτα κλειδιού ξενοδοχείου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Λογισμικού |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 16A |
| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |
| Μέγιστη τάση | AC220V/110V |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10 έτη |
| Υλικό | ABS |
| Πιστοποιητικό | CE/ISO9001 |
| Χρώμα | Καφετής/ο Μαύρος |
| Ονομασία προϊόντος | ΈΞΥΠΝΗ ΚΆΡΤΑ RFID |
|---|---|
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Στεγανοποιήστε/στεγανός |
| Υλικό | PVC |
| Εφαρμογή | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Μέγεθος | 85.5*54mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Κατασκευή | Μόνιμος μαγνήτης |
|---|---|
| Μετατροπή | Βούρτσα |
| Χρήση | Αυτοκίνητο |
| Προστατέψτε το χαρακτηριστικό | Drip-proof |
| Αποτελεσματικότητα | ΔΕ 1 |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό σύστημα κλειδαριού πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Έξυπνη κλειδαριά εγχώριων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα από γυαλί |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |