| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、black |
| Name | Digital Door Lock With Key/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、black、gold |
| Product Name | Smart Keyless Door Lock |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver\Black\Gray |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Product Name | Biometric Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Gold\sliver\black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Name | Digital Smart Door Lock/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Black、Gold |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Product Name | Electronic Card Access Door Locks |
|---|---|
| Application | Apartment\hotel |
| Color | Silver,gold,Red Ancient |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | SDK |
| Product Name | Smart Electronic Hotel Keyless Smart Portable Hotel Door Lock |
| Application | Apartments |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Silver / Gold |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |