| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, czarny |
| nazwisko | Cyfrowy zamek do drzwi z kluczem/inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, czarny, złoty |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek bez klucza |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | Srebro \ Czarne \ Szare |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Nazwa produktu | Biometryczny inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | złoto\sliver\czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| nazwisko | Cyfrowy inteligentny zamek drzwiowy/inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, czarny, złoty |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi z dostępem do kart elektronicznych |
|---|---|
| Zastosowanie | apartament\hotel |
| Kolor | srebro, złoto, czerwony starożytny |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | SDK |
| Nazwa produktu | Inteligentny elektroniczny hotel bez klucza Inteligentny przenośny hotel z zamkiem drzwiowym |
| Zastosowanie | mieszkanie |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebrne złoto |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |