| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, zwart |
| Naam | Digitaal deur slot met sleutel/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Naam van het product | Slimme sleutellose deur slot |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Kleur | Zilver\Zwart\Grijz |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Naam van het product | Biometrisch slim hotel slot |
|---|---|
| Toepassing | appartementen\hotel |
| Kleur | Goud\sliver\zwart |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam | Digitaal slim slot voor deuren/slim hotel slot |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Naam van het product | Elektronisch toegangskaartdeurslot |
|---|---|
| Toepassing | appartement\hotel |
| Kleur | zilveren, gouden, Rode oud |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | SDK |
| Naam van het product | Smart Electronic Hotel Sleutelloos Smart Portable Hotel Door Lock |
| Toepassing | appartementen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Zilver/Goud |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |