| Name | RFID Reader Door Lock |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Golden |
| Name | Digital Handle Lock/Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | RFID Smart Door Lock Biometric |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Brown\Sliver\Black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | ELA Hotel Door Lock H03 |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel/ |
| Color | Black,Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card、Mechanical Key、Fingerprint |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | BLACK\Silver(factory Stand)/ Gray/Gold |
| Door Thickness | 35-55mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |