| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah |
| Adı | Anahtarlı dijital kapı kilidi/Akıllı otel kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Ürün Adı | Akıllı Anahtarsız Kapı Kilitli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş\Siyah\Gri |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Ürün Adı | Biyometrik Akıllı Otel Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar\otel |
| Renk | Altın \ gümüş \ siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Adı | Dijital akıllı kapı kilidi/Akıllı otel kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ürün Adı | Elektronik Kartlı Erişim Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Uygulama | apartman\otel |
| Renk | gümüş, altın, Kırmızı antik |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | SDK |
| Ürün Adı | Akıllı Elektronik Otel Anahtarsız Akıllı Taşınabilir Otel Kapı Kilitli |
| Uygulama | daireler |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş altın |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |