| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Dark Grey |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Dark \\gray \\gold |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Product Name | Hotel Key Card Locks |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Application | Hotel, School, Government Etc |
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, SDK |
| Name | Digital Door Lock With Key/RFID Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Black、Gold |
| Product Name | RFID Hotel Door Locks |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Apartment |
| Product Name | Waterproof Smart Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Network | Wifi |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver / Black |
| Name | Fingerprint Password Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Color | Black |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |