| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Name | Push Pull Fingerprint Door Lock |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Product Name | Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Application | Office |
| Network | SDK |
|---|---|
| Product Name | Hotel Keyless Entry Locks |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver,black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,Home |
| Color | Black |
| Name | Electronic Keyless Door Lock |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Padlock |
| Color | Silver/Gold |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi, Ip |
| Application | Apartment\home\HOTEL |
| Product Name | Electronic Fingerprint Lock |
| Name | Electronic Hotel Door Locks |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver,black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Name | Hotel Style Door Security Lock |
|---|---|
| Product Name | ELA Home Electronics Rfid Hotel Door Locks Hotel Style Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |