| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Nazwa | Naciśnij wyciągnij śluz drzwi odcisku palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi z czytnikiem linii papilarnych |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Zastosowanie | Gabinet |
| Sieć | SDK |
|---|---|
| Nazwa produktu | Hotelowe zamki bezkluczykowe |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Nazwa | Elektroniczny zamek do drzwi bezkluczykowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrne złoto |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektroniczny blokadór odcisków palców |
| Nazwa | Elektroniczne zamki do drzwi hotelowych |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| zasilacz | Bateria litowa |
| Nazwa | Zamek bezpieczeństwa do drzwi w stylu hotelowym |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamki do drzwi hotelowych ELA Home Electronics Zamek do drzwi hotelowych w stylu rfid |
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Srebro |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |