| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Naam | Druk Pull Fingerprint deur slot |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam van het product | Het Slot van de vingerafdrukdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Toepassing | Bureau |
| Netwerk | SDK |
|---|---|
| Naam van het product | Hotel sleutellose toegangsloten |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Elektronisch sleutelloos deur slot |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | hangslot |
| Kleur | Zilver/Goud |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, Ip |
| Toepassing | Appartement\huis\Hotel |
| Naam van het product | Elektronisch vingerafdrukslot |
| Naam | De elektronische Sloten van de Hoteldeur |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Opsie voor de doodstraf | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Naam | Veiligheidslot voor de deuren van hotelstijlen |
|---|---|
| Naam van het product | ELA Home Electronics rfid hotel deur slot hotel stijl deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |