| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Adı | Basın Parmak izi kapı kilidi çekin |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ürün Adı | Parmak İzi Kapı Kilidi |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |
| Uygulama | Ofis |
| Ağ | SDK |
|---|---|
| Ürün Adı | Otel Anahtarsız Giriş Kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Adı | Elektronik Anahtarsız Kapı Kilidi |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | asma kilit |
| Renk | Gümüş altın |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, IP |
| Uygulama | Daire\ev\OTEL |
| Ürün Adı | Elektronik Parmak İzi Kilidi |
| Adı | Elektronik Otel Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Gömme seçeneği | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Adı | Otel Tarzı Kapı Güvenlik Kilidi |
|---|---|
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronikleri RFID otel kapı kilitleri otel tarzı kapı kilitleri |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Gümüş |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |