| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام | فشار دهن انگشت |
| درخواست | آپارتمان / خانه |
| رنگ | سیاه |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
| نام محصول | قفل درب اثر انگشتی |
|---|---|
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| شبکه | وای فای، بلوتوث |
| راه را باز کنید | اثر انگشت |
| درخواست | دفتر |
| شبکه | SDK |
|---|---|
| نام محصول | قفل های ورودی بدون کلید هتل |
| درخواست | آپارتمان ها/هتل ها |
| رنگ | نقره ای، مشکی |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
|---|---|
| شبکه | وای فای |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | آپارتمان، خانه |
| رنگ | سیاه |
| نام | قفل الکترونیکی درب بدون کلید |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| نام محصول | قفل |
| رنگ | نقره/طلا |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
|---|---|
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| شبکه | وای فای، آی پی |
| درخواست | آپارتمان\خانه\هتل |
| نام محصول | قفل اثر انگشت الکترونیک |
| نام | قفل الکترونیکی درب هتل |
|---|---|
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| راه را باز کنید | کارت + کلید مکانیکی |
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | نقره ای، مشکی |
| گزینه مورتیز | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| منبع برق | باتری لیتیوم |
| نام | قفل امنیتی درب هتل |
|---|---|
| نام محصول | ELA خانه الکترونیک قفل درب هتل rfid قفل درب سبک هتل |
| درخواست | آپارتمان ها/هتل ها |
| رنگ | نقره |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |