| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομασία | Πατήστε Τραβήξτε κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά πορτών δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Ανοίξτε το δρόμο | Δακτυλικό αποτύπωμα |
| Εφαρμογή | Γραφείο |
| Δίκτυο | SDK |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα εισόδου χωρίς κλειδί |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | λουκέτο |
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, IP |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικές κλειδαριές πορτών ξενοδοχείων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Ονομασία | Ασφαλιστική κλειδαριά πόρτας στυλ ξενοδοχείου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ELA Home Electronics κλειδαριές θυρών ξενοδοχείων |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |