| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Thickness | 40-120mm |
|---|---|
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Mortise | 388*40mm / 388*30mm / 240*30mm / 240*24mm / 280*24mm |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-596 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E13-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-H106 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Operation Temperature | -20℃~60℃ |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Mortise Option | 50*50 C/ C Mortise |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E9 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E7 |
| Product Name | 3D Face Recognition Door Lock |
| Unlock Way | Phone + Face +Fingerprint + Password + Card + Key |